OBSEDÁNÍ MLADÝCH KONÍ, VÝCVIK KONÍ cena 5 500 Kč / měsíc

Naší cestou a následným cílem je vyrovnaný a spokojený kůň, který zvládá provozní soužití se svým člověkem. Pro dobré obsednutí jsou potřeba minimálně 3 měsíce (na kratší dobu koně na obsedání nepřijímáme, jelikož nejsme schopni zaručit kvalitně odvedenou práci). Poslední týden obsedání požadujeme účast majitele, abychom ho s jeho koněm sladili k jejich dalšímu společnému životu.

Další přiježďování koní nebo trénink jezdců je zaměřen na základní gymnastické prvky, které by měl zvládat každý jezdecký kůň. Specializujeme se především na dobytkářské koně-práci se stádem krav, základy cuttingu, rančerské lasování atd. To vše v duchu vaquero (buckaroo) tradic.
 

sluzbyA 01 sluzbyA 02 sluzbyA 04 sluzbyA 04
sluzbyA 06
sluzbyA 07

sluzbyA 08
sluzbyA 09

 

NÁPRAVA PROBLÉMOVÝCH KONÍcena 7 000 Kč / měsíc

Máte problém s Vaším koněm? Pomůžeme Vám tyto problémy řešit individuálním přístupem ke každému koni i jezdci. Doporučujeme alespoň 3 měsíce výcviku.

sluzbyB 01 sluzbyB 03 sluzbyB 03 sluzbyB 04

 

VÝCVIK JEZDCŮ S VLASTNÍM KONĚMcena 500 Kč/hod

Individuální hodinové lekce s vlastním koněm přizpůsobíme Vašim požadavkům a potřebám.

sluzbyC 01 sluzbyC 02 sluzbyC 03 sluzbyC 04

 

TRÉNINK NA KRAVÁCHcena 600 Kč/hod

Máte rádi svět kovbojů? Nabízíme Vám možnost pomalé a přesné práce ve stádě, ale i s jednotlivým kusem na aréně. Vysvětlíme pojmy jako BALANCE POINT A FLIGHT ZONE. A pokusíme se vás naučit, jak lépe ovládat krávu ze sedla. Ať už pro budoucí přípravu do rodea či pro práci na pastvinách.

sluyby D 01jpg sluyby D 02 sluyby D 03 sluyby D 04

 

USTÁJENÍ KONÍcena 4 000 Kč / měsíc

Nabízíme venkovní ustájení. V ceně kvalitní péče a krásné prostředí (možnost dlouhých vyjížděk v krásných terénech). K dispozici kruhovka a menší aréna s kvalitním povrchem, možnost společných tréninků. Do budoucna plánujeme výstavbu ropingové arény (30x55m)a boxové ustájení.

sluzbyE 01 sluzbyE 02 sluzbyE 03 sluzbyE 04
 
sluzbyE 05 sluzbyE 06 sluzbyE 07 sluzbyE 08